Windows 10 Rezerve İndirme Sorunu

BoranK

Hectopat
Daha fazla  
Hem laptopuma hem de PC'imde rezerve ettim. Win 10 u laptopuma indirildi. Kendisi oto yükledi kuruluyoır şu an fakat masaüstü PC'me gelmedi yüklenmedi (ama rezerv etmiştim). Bende Windows 10 tool denilen şeyi indridim. Şimdi yükselt dediğimde birşey oldu diyor, devam etmiyor. Bende iso olarak yazdır dedim, öyle deniycem. Win 10 pro seçtim. Kod isteyecek mi benden kurarken ? Orjinal Windows 8.1'imin üzerine kuracağım. Yükseltme yapacağım yani, içindeki dosyaların kalmasını istiyorum. Böyle yaparsam benden kod isteyecek mi ?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende yükseltme yapılmıyordu maalesef. birşey oldu diyip yükseltmiyordu. bende iso dosyası yaptım dvd ye yazdım format attım. windows etkinleştirilemedi diyor. Ne yapacağım şimdi ? :(

Dostum yıl 2015 Dvd'ler nerede ise çöp oldu imaj dosyasını tool ile Usb belleğe yazıp kurman daha iyi olur. Hem hız açısından hem tekrar kullanılabilirlik açısından. Sitede Güncel Key'ler mevcut. Etkinleştirmek için onları kullanabilirsin. Ayrıca Windows 8.1 üzerinden update edersen key girmene gerek kalmaz. Dosyaların, programların ve ayarların korunur.

hiç kodum yok fakat ? etkinleştire basamıyorum kod istiyor.
virüs girmişti pcme o yüzden format attım. o kodlardan verebilir misinz acaba ?
win 10 pro sürümüm

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı