Windows 10 sağ altta çıkan reklam nasıl giderilir?

Daha fazla  
Bugün bilgisayarı açtığımda sağ altta böyle bir şey çıktı bayağı gitmedi. Üstündeki çarpıya bastım ve gitti. Bilgisayarımda Kaspersky Total Security var. Tarattım sorun bulmadı. WPS Office reklamı olabilir mi sizce? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• tech.png
    tech.png
    166,3 KB · Görüntüleme: 72
Bugün bilgisayarı açtığımda sağ altta böyle bir şey çıktı bayağı gitmedi. Üstündeki çarpıya bastım ve gitti. Bilgisayarımda Kaspersky Total Security var. Tarattım sorun bulmadı. WPS Office reklamı olabilir mi sizce? Teşekkürler.
Reklam virüsü. Malwarebytes ile "advanced scan" (tam tarama) yapın.

Hocam TRY NOW Butonuna basınca Microsoft'un ve Microsoft tabanlı bit internet sitesine yönlendirmiyorsa şüpheli.
Ne olur ne olmaz diye basmadım. Dikkatli bir kullanıcıyım ve bilgisayarı aldığım zamandan beri kasper sky total security var. WPS ana menü resmini atıyorum. Benziyor sanki.
Bir web sitesinde bildirimleri etkinleştirmişsiniz. Bildirimlerden kaldırmanız yeterli olacaktır.
Bildirim gösterecek bir site yok gözüküyor kontrol ettim.
Reklam virüsü. Malwarebytes ile "advanced scan" (tam tarama) yapın.

Tarama yaptırdım.

Dosya Ekleri

• wpsss.png
    wpsss.png
    724,5 KB · Görüntüleme: 43
  • malware.png
    malware.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 41
Ne olur ne olmaz diye basmadım. Dikkatli bir kullanıcıyım ve bilgisayarı aldığım zamandan beri Kaspersky Total Security var. WPS ana menü resmini atıyorum. Benziyor sanki.

Bildirim gösterecek bir site yok gözüküyor kontrol ettim.

Tarama yaptırdım.

Kaspersky ile tam tarama yapın. Daha sonra Malwarebytes ile tam tarama yapın.
@gergingorunusluadam1 Virüs buldu mu?

Geri
Yukarı