Windows 10 serial key lazım

5 dakika önce bakıyordum fiyatlarına bu konudan habersiz. Epttavm diye bir site var. Güvenirliği tartışılır ama en ucuz fiyatlar orada. Dijital lisans 10 liraya satılıyor.

2 hafta önce ePttAVM'den aldım. 1 dakika içinde mail kutuma düştü. Hem retail hem de ucuz, hala bilgisayarım patlamadı. Galina gayet ideal ve güvenilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Retail bildiğim kadarıyla hesaba entegre olan Windows sistemi. Hangi PC'de kendi hesabınızı açarsanız orada sizin Windows'unuzun keyi geçerli. Doğru biliyorum değil mi? Çünkü çok fazla sürüm var ve ben bu sürümleri unutuyorum.

Retail bildiğim kadarıyla hesaba entegre olan Windows sistemi. Hangi PC'de kendi hesabınızı açarsanız orada sizin Windows'unuzun keyi geçerli. Doğru biliyorum değil mi? Çünkü çok fazla sürüm var ve ben bu sürümleri unutuyorum.
Net bilgiye sahip değilim yalnız Microsoft kendi sitesinde retail sürüm çoğaltılabilir, çoklu kullanıma uygun. Oem sürüme ise anakarta gömülü sonsuza dek kalan tek bilgisayarda işe yarıyor diyor. Yani galiba siz azcık yanlış biliyor olabilirisiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı