Windows 10 ses çıkmıyor

ygtplt36

Centipat
Virüsten girdiğinden dolayı biraz araştırma yapıp ISO dosyası indirdim ve kurdum (bilgisayardan pek anlamam), kurulduktan sonra bilgisayarı satın aldığım zaman yanında gelen CD'lerde driverları duruyordu onları kurdum. Ancak ses çıkmıyor normalde HDMI ile monitöre bağlıyım kendi dahili hoparlörü de var ancak ne monitörden ne de kulaklıktan ses alamıyorum, el atarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• af.png
    af.png
    10,6 KB · Görüntüleme: 64
  • dsgasdhg.png
    dsgasdhg.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim Masası>Donanım ve Ses>Realtek HD Audio Yöneticisi ' Portların açık olduğundan emin olun.

Aygıt yöneticisinin " Ses, video ve oyun denetleyicileri " sekmesini genişletin. Ekran görüntüsünü paylaşın.

Denetim Masası>Donanım ve Ses>Realtek HD Audio Yöneticisi ' Portların açık olduğundan emin olun.

Aygıt yöneticisinin " Ses, video ve oyun denetleyicileri " sekmesini genişletin. Ekran görüntüsünü paylaşın.
Portların açık olup olmama işini nasıl kontrol ediceğimi bilmiyorum ancak kulaklığı taktığımda böyle bir ekran geliyor, çıkarttığımda boş oluyor ekran.
https://www.casper.com.tr/destek bu linke girip 4. kisma seri numarani yaz gerekli driverlar cikar.

Seri numarasini PC'nin altindaki etkikettwn s/n veya seri no diye gorebilirsin.
Dediğiniz yerden buldum audio driverını indirdim eskisini sildim yeniyi kurdum bilgisayarı yeniden başlattım durum aynı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 48
  • fd.png
    fd.png
    28,1 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı