Windows 10 ses düzeyi karıştırıcısı çalışmıyor

forminya

Decapat
Sağ alttaki ses işaretine sağ tıkladığımızda ''ses düzeyi karıştırıcısı''na basıyorum ancak bir şeyi azaltıp yükselttiğimde işe yaramıyor. Razer kulaklığın uygulamasından ötürü olduğunu okudum ancak sorun nasıl çözülüyor anlamadım. Sesler azalıp çoğalmıyor yardım edebilir misiniz?

Görseller:

1712797223577.png

1712797232071.png

1712797243056.png

şu yardımcı oldu bana linki atamadım maalesef
1. "Windows + R" tuşlarına basın, mmsys.cpl yazın ve Enter tuşuna basın;
2. "Oynatma" sekmesinde, kullanılmakta olan çıktı cihazını seçin ve "Özellikler" e tıklayın;
3. "Geliştirmeler" sekmesini seçin;
4. Tüm geliştirmeleri devre dışı bırakın, Tamam'ı tıklayın ve sorunu çözüp çözmediğine bakın.

şu yardımcı oldu bana linki atamadım maalesef
1. "Windows + R" tuşlarına basın, mmsys.cpl yazın ve Enter tuşuna basın;
2. "Oynatma" sekmesinde, kullanılmakta olan çıktı cihazını seçin ve "Özellikler" e tıklayın;
3. "Geliştirmeler" sekmesini seçin;
4. Tüm geliştirmeleri devre dışı bırakın, Tamam'ı tıklayın ve sorunu çözüp çözmediğine bakın.
Oynatma sekmesini bulamadım hocam, ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Oynatma sekmesini bulamadım hocam, ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Çok geç bir yanıt olacak kusura bakmayın. Varsayılan aygıta sağ tıklayıp özelliklere tıklayın, ardından "enhancements" sekmesinden "disable all enchancements"i tikleyin. Ben de böyle çözüldü bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok geç bir yanıt olacak kusura bakmayın. Varsayılan aygıta sağ tıklayıp özelliklere tıklayın, ardından "enhancements" sekmesinden "disable all enchancements"i tikleyin. Ben de böyle çözüldü bu sorun.
Bu benim sorunumu da çözdü bende Razer kullanıyorum acaba neyden kaynaklanıyor bu sorun.

Geri
Yukarı