Çözüldü Windows 10 Ses Gelmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardawashere

Decapat
Dostlarım ben bilgisayara format attıktan sonra bilgisayardan ses gelmemeye başladı, internetten bütün çözümlere baktım ama hiçbiri işe yarmadı. Yardımcı olur musunuz?

dostum şunu söyler misin çözümünü biliyor musun?
Yardım etmeye çalışıyoruz, değil mi? Senin kullandığın bilgisayarda neler yaptığını ben kendi evimde oturup bilgisayarıma bakarak anlayamam, bunu net olarak anlatabildim mi ? Bilgisayarının driver'ı tanıdığını ama sesin hala gelmediğini anlatamıyorsun bile, bende hata oturmuş yardım etmeye çalışıyorum. Kolay gelsin dostum, sen çözersin 👍

Ya dostum çok stresliyim lütfen bazen yanlış konuşabiliyorum yardıma ihtiyacım var

Yardım etmeye çalışıyoruz, değil mi? Senin kullandığın bilgisayarda neler yaptığını ben kendi evimde oturup bilgisayarıma bakarak anlayamam, bunu net olarak anlatabildim mi? Bilgisayarının Driver'ı tanıdığını ama sesin hala gelmediğini anlatamıyorsun bile, bende hata oturmuş yardım etmeye çalışıyorum. Kolay gelsin dostum, sen çözersin 👍

Dostum yardıma ihtiyacım var stresliyim bazen yanlış konuşabiliyorum lütfen...
Özür dilerim @archilles33
@archilles33 dostum, umarım cevap verirsin, resimde hat girişinde "takılı değil." diyor problem bundan kaynaklı olabilir mi?
@archilles33 sorunumu çözdüm. Kabalığım için çok çok özür dilerim böyle durumlarda çok duygusal pervasız olabiliyorum tekrardan özür dilerim

Dosya Ekleri

• tumblr_mz4jv7QPn11qbskx5o1_250.gif
    tumblr_mz4jv7QPn11qbskx5o1_250.gif
    828 KB · Görüntüleme: 46
  • Adsız.png
    Adsız.png
    128,3 KB · Görüntüleme: 59
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı