Çözüldü Windows 10 ses sürücüsü sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dgknnnnnn

Hectopat
Daha fazla  
Bugün AMD Radeon'u tamamen kaldırıp yeniden kurdum ve sonrasında böyle bir sorun ile karşılaştım. İlk fotoğraf aygıt yöneticisinden 2 tane sarı ünlemli sorun var bunlara tıkladığımda AMD üreticisi olduğunu gördüm. Güncelleştirme yaptım fakat zaten güncel dedi kaldırmayı düşündüm ama ilk önce size sormak istedim, ne yapabilirim yardım eder misiniz? Sağ alttan ses sorun gidermesi yap dediğimde ise 2. fotoğraftaki hatayı aldım.

Dosya Ekleri

• ttttttttttttt.jpg
    ttttttttttttt.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 65
  • tt2ttttttttttt.jpg
    tt2ttttttttttt.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar öncelikle sürücüleri güncelleştir derken ben internet üzerinden aratıyordum sürücüleri fakat bilgisayardan arat ve listele dediğimde 3 tane buldu (büyük ihtimalle eski sürümler) ben en üsttekini seçip yükle dedim ve sorun çözüldü herkese teşekkürler.
Buradan faydalanarak güncelleme yapınız.
Windows kendisi driver bulsa şaşarım zaten.

DDU ile güvenli moda girip ses sürücülerini kaldırıp, en güncel sürümü veya önceden çalışan sürücüyü yükler misin?

Sorunu çözdüm arkadaşlar öncelikle sürücüleri güncelleştir derken ben internet üzerinden aratıyordum sürücüleri fakat bilgisayardan arat ve listele dediğimde 3 tane buldu (büyük ihtimalle eski sürümler) ben en üsttekini seçip yükle dedim ve sorun çözüldü herkese teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı