Windows 10 sıfırladıktan sonra ne yapılmalı?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba, fotoğraftaki kısımdan Windows 10'u sıfırlayacağım amacım her şeyi silmek ama Windows 10'un gitmesini istemiyorum fotoğraftaki yerden sıfırlarsam Windows 10 etkinleştirmesi ve ya da direkt Windows 10 gider mi? Ayrıca sıfırladıktan sonra Nvidia vs. sürücüleri gider mi oradan sıfırlarsam? Tüm bilgileri verirseniz çok mutlu olurum.

Dosya Ekleri

• 11111.PNG
    11111.PNG
    581,6 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba, fotoğraftaki kısımdan Windows 10'u sıfırlayacağım amacım her şeyi silmek ama Windows 10'un gitmesini istemiyorum fotoğraftaki yerden sıfırlarsam Windows 10 etkinleştirmesi veya da direkt Windows 10 gider mi? Ayrıca sıfırladıktan sonra NVIDIA vs. sürücüleri gider mi oradan sıfırlarsam? Tüm bilgileri verirseniz çok mutlu olurum.

Driverlar gider tabii ki. Eğer virüs varsa öyle sıfırlamak bir işe yaramaz eğer dosyalarınızı da silmezseniz.

Bu sıfırlama daha çok driver sorunları için zaten.

Driverlar gider tabii ki. Eğer virüs varsa öyle sıfırlamak bir işe yaramaz eğer dosyalarınızı da silmezseniz.

Bu sıfırlama daha çok driver sorunları için zaten.
Virüs olduğu için değil 475 gb üzerinden 109 gb kaldı ve bilgisayar karmakarışık nerede ne olduğu belli değil düzene sokmak için.

Hocam peki NVIDIA sürücüleri falan gidiyor mu bir bilginiz var mı?

Sürücüler derken güncellemeleri yaptığımız kısımlardan mı bahsediyorsunuz. Eğer ondan bahsediyorsanız gider internetten 5 dakikada geri kurarsanız sitelerinde zaten yönlendirmeleri oluyor herhangi bir endişeniz olmaz sıfırlamak en iyisi hiçbir şey olmaz rahat olun.

Sürücüler derken güncellemeleri yaptığımız kısımlardan mı bahsediyorsunuz. Eğer ondan bahsediyorsanız gider internetten 5 dakikada geri kurarsanız sitelerinde zaten yönlendirmeleri oluyor herhangi bir endişeniz olmaz sıfırlamak en iyisi hiçbir şey olmaz rahat olun.
Hocam internete ne yazacağım? Kusura bakmayın sizi de uğraştırdım :D

Geri
Yukarı