Windows 10 Sıfırlama Ekranında Takılma

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaslar yardım eder misiniz? Bilgisayara format atıyordum boyle bisey geldi fakat ne fareyle bi yere tiklayabiliyorum nede klavyeyle bisey yapabiliyorum. Fare imleci gozukmuyo zaten:

OOBE Turkish.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben burdaki gibi yapmıştım sifirlama seçeneğini kullandım. Yani aksam başlattım sabah baktigimdi verdiğim resimdeki gibiydi. Hicbir sey yapamıyorum. Bir tek yeniden baslatabiliyorum, BIOS'u atabiliyorum.

Biz zaten salağız uzun uzun format rehberi yapıyoruz... Tek akıllı bu arkadaşlar... Sıfırlayınca format oldu... Format nedir ? Biçimlendirmektir. Bu format mıdır ? Değildir. Böyle çakılırsınız işte...

Demek ki bilgisayarınızda sıfırlama ile de gitmeyecek bir sorun ya da virüs var. Buyurun, olması gereken rehber:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı