Windows 10 sıfırlama hatası

ZvD

Hectopat
Windows 10'u sıfırlarken sürekli hata alıyorum bilgisayara format atıcaktım fakat Windows 10 Pro keyini aktiftleştirdiğim için format atma yanlısı değilim, tüm güncelleştirmeleri yaptım fakat sonuç hala aynı.

Format attığınız için lisansınız gitmez, ayrıca sıfırlamadan çok daha sağlıklıdır. Mümkünse temiz kurulum yapın.

Anlıyorum fakat format hakkında fazla bilgim yok, format hakkında bir konu açıldıysa bana gönderebilir misiniz?
USB üzerinden mi alıyorsunuz hatayı? Yoksa Windows'un kendi kurtarma bölümünden yapınca mı?

Windows'un kendi kurtma bölümünden yapınca.

Bu iki videodaki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam USB'den temiz format atın. Kurtarma bölümünün hayrını hiç görmedim. Lisansınız orijinal ise kendi lisanlıyor sıkıntı yok. Win 10 Pro seçerseniz tabii.

Bu iki videodaki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

Hocam şu an elimde bulunan flash bellek 4 GB minimum 8 isteniyormuş, başka yolu var mıdır?
Hocam şu an elimde bulunan flash bellek 4 GB minimum 8 isteniyormuş, başka yolu var mıdır?

Şöyle bir yöntem buldum hard diskten 8 GB alan ayırıp format dosyalarını o kısma kuruyorum.
Evet format atayım derken sistemi yanlışlıkla tamamiyle sildim ve sistem freedosa döndü, başka bilgisayar üzerinden Rufus ile flasha Windows 10 kurulum dosyası kurmayı dendim başarısız oldum son çare olarak bir bilgisayarcıda flasha format dosyası attırmayı denedim başarılı oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı