Windows 10 Sıfırlama Hatası

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
1540920973584.png
1 yıl önce aldığım Acer marka bilgisayarım aşırı yavaşladığı için sıfırlama yapmaya karar verdim fakat yükleme ekranı %8'i gösterdiğinde böyle bir ekran geliyor. 2-3 defa denedim fakat aynı. Çözümünü bilen birisi yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 3406241 yıl önce aldığım Acer marka bilgisayarım aşırı yavaşladığı için sıfırlama yapmaya karar verdim fakat yükleme ekranı %8'i gösterdiğinde böyle bir ekran geliyor. 2-3 defa denedim fakat aynı. Çözümünü bilen birisi yazabilir mi?
Ben bunu Windows´u tekrar kurarak halletmiştim. Kurulacak diski seçip altta temizle seçeneğine basınca oluyor.

Eki Görüntüle 3406241 yıl önce aldığım Acer marka bilgisayarım aşırı yavaşladığı için sıfırlama yapmaya karar verdim fakat yükleme ekranı %8'i gösterdiğinde böyle bir ekran geliyor. 2-3 defa denedim fakat aynı. Çözümünü bilen birisi yazabilir mi?
Sıfırlama tam bir format sayılmaz açıkçası. Temiz kurulum yaparsan cihazın daha stabil çalışacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı