Windows 10 Sıfırlama İşleminde Fare ve Klavye Çalışmıyor

Leonarda

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Windows 10 sistemime sıfırlama işlemi üzerinden çoğu kez format attım yaklaşık 5-6 kere. Bugün de sıfırlama işlemini attırdım fakat bölge seçim ekranında mouse veya klavyeyi oynatamıyorum. 2 kere reset attım bilgisayara. Şu an bölge falan seçemiyorum. Ne yapmam gerek?

Farklı klavye/mouse denedim.
Reset attığımda mouse ve klavye aktif oluyor yani ışıkları açılıyor fakat Bölge Seçim yerinde bir anda gidiyor numlock ışıkları falan.
UP

Son düzenleme:
BIOS ayarlarında bir şeyler değiştirdiniz mi? Belki aygıtları devre dışı bırakıyordur. BIOS ayarlarını resetleyip tekrar deneyebilir misin?
Resetledim, USB içine temiz format dosyaları attım Microsoft'tan indirdim ama BIOS'da görmüyor USB'yi. Görse bir şeyler yapacağım ama olmuyor.

Sorunu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resetledim, USB içine temiz format dosyaları attım Microsoft'tan indirdim ama BIOS'da görmüyor USB'yi. Görse bir şeyler yapacağım ama olmuyor.

Sorunu çözdüm.
Sorunun çözümünü de paylaşırsan başka arkadaşlar aynı sorunu yaşarsa faydası olabilir.

Sorunu çözdüm.

Nasıl çözdün? Ben de şu an aynı sorunu yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı