Windows 10 sıfırlama sonrası klavye mouse çalışmıyor

MehtCotton

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayara ''Kurtarma'' bölümünden format attım. Klavye BIOS ekranında sorunsuz çalışıyor. Window logosu geldikten sonra çalışmıyor. Num ışığı yanıyor fakat Num Lock'a bastığımda tepki vermiyor. Fare de aynı şekilde. Sorunu nasıl çözebilirim?

Bilgisayara "kurtarma" bölümünden format attım. Klavye BIOS ekranında sorunsuz çalışıyor. Window logosu geldikten sonra çalışmıyor. Num ışığı yanıyor fakat num Lock'a bastığımda tepki vermiyor. Fare de aynı şekilde. Sorunu nasıl çözebilirim?

Bende kapatıp açınca düzelmişti. Basit bilgi ama işini görebilir.

Bende kapatıp açınca düzelmişti. Basit bilgi ama işini görebilir.
Yok hocam düzelmiyor. BIOS u falan varsayılana çektim yine olmadı. Temiz kurulum yapacağım flash yok. Vallahi tıkandım kaldım. Bilgisayarı sorun giderme ekranında başlatabilsem oradan sıfırlarım tekrar ama başlatamadım.

Yok hocam düzelmiyor. BIOS'u falan varsayılana çektim yine olmadı. Temiz kurulum yapacağım flash yok. Vallahi tıkandım kaldım. Bilgisayarı sorun giderme ekranında başlatabilsem oradan sıfırlarım tekrar ama başlatamadım.

Bazen format atmakta işe yarıyor. Mesela bir yerden Windows indirdiğinde o çalışmıyor diğerinde bu çalışmıyor. En temizini internetten öğreneceksin.

Geri
Yukarı