Windows 10 Sıfırlama Yapmak Mantıklı mı?

Sena34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarıma sıfırlama işlemi yapacağım. Fakat internette okuduğuma göre bazı (bazı değil baya bir) kullanıcılar takılma sorunu yaşıyormuş %99'da kalıp 6 saat ilerlemeyen de vardı, %66'da kalanda. Hatta %1'de bile. Bunun yanında mouse ve klavyesi çalışmayan, sıfırlama sırasında mavi ekran verip giden ve bir sorun oluştu deyip Windows'a devam et denilince sürekli yeniden başlatma yiyen kullanıcılar gördüm. Benim 2 sorum var. 1.'si bu problemleri yaşamamak için ne yapmalı? 2. hiçbir değişiklik yapılamadı hatası alıyorum.
@MF Güvendiğim birisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırlama yapmak yerine temiz kurulum yapmak daha mantıklı ve güvenli. Sistemden stabil bir performans almak istiyorsanız temiz kurulum yapın. Ayrıca cihazda fabrika çıkışlı yazılım imajı varsa bir an önce o çöp imajdan kurtulmanızı öneririm.

Selamlar kardeşim. Temiz kurulum yaparsan bu sorunların hiçbiri olmaz.

@Neurevt açıklamış. Bir ara denedim sıfırlamayı bir daha da denemem öyle diyeyim. Uzun sürmesi ayrı bir dert ayrıca temiz kurulum yine olmuyor. Temiz kurulum yapmalısınız iyi performans için.

Var. Peki bu garanti dışı bırakır mı cihazı? 2 Yıl Garantisi var. Birde Windows 10 Home Lisansım Gidecek mi?
Bu konularda çok bir bilgim yok maalesef.

Hayır garanti dışı bırakmaz. Windows 10 x64 Home kurulumunu UEFI şeklinde yaparsanız Windows kurulumu anakarta gömülü olan lisansı otomatik olarak tanır ve lisanslar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…