Windows 10 sıfırlama

Arkadaşlar, Windows 10 ayarlardan sıfırlayacağım kişisel dosyaları koru dedim. Ama bazı internetten yüklediğim uygulamaları silecekti yani başka bir şey silmeyecekmiş ama güvenemedim listeye baktım. Silinmesin istediğim dosyalar yoktu ama güvenemedim. Sizce siler mi?

Ben yaptım aynısını dosyaları silmiyor ama uygulamaları kaldırıyor.
Benim sıfırlama sebebimde zaten clownfish voice changer adlı uygulamanın benim mikrofonumu bozması. İndirdim sonra geri silmiştim. Sonra arkadaşlarımın yanına gittim konuştum, lan bu ses ne falan dediler. Sonra mikrofonu teste soktum, dıııııınnnn diye ses geliyor. :(

Ayarlardaki sıfırlama menüsünde zaten "Dosyalarımı Koru" ve "Dosyalarımı Sil" adları altında 2 tane seçenek var. Ben dosyalarımı koru dediğim zaman Intel HD Graphics 4000'in bile sürücüleri silinmiş, tertemiz bir şey çıkmıştı ortaya. Ayrıca hangi disklerin temizleneceği de bana sorulmuştu. Korkmanıza gerek yok, ancak benim 50 karakterlik şifrem silinmişti. Bunun gibi önemli şeyler varsa kağıda veya bulut sisteme geçirin. İşlem uzun sürüyor (belki kötü bir bilgisayarım olduğu için uzun sürdü). Elektrik kesintisinin olmayacağı bir günde deneyin.

Ben yaptım aynısını dosyaları silmiyor ama uygulamaları kaldırıyor.
Bu arada teşekkür ederim hocam.
Ayarlardaki sıfırlama menüsünde zaten "Dosyalarımı Koru" ve "Dosyalarımı Sil" adları altında 2 tane seçenek var. Ben dosyalarımı koru dediğim zaman Intel HD Graphics 4000'in bile sürücüleri silinmiş, tertemiz bir şey çıkmıştı ortaya. Ayrıca hangi disklerin temizleneceği de bana sorulmuştu. Korkmanıza gerek yok, ancak benim 50 karakterlik şifrem silinmişti. Bunun gibi önemli şeyler varsa kağıda veya bulut sisteme geçirin. İşlem uzun sürüyor (belki kötü bir bilgisayarım olduğu için uzun sürdü). Elektrik kesintisinin olmayacağı bir günde deneyin.
Hocam ben hep hazırlanıp tamam önemli bişey kalmamış dediğimde sıfırlandıktan sonra aa şunu unutmuştum off ya dediğimi bilirim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı