Windows 10 sıfırlanırken 1 saatten uzun süredir %45'de takılı kaldı

Üç ihtimal var. Ya kapattığınız zaman ve açtığınız zaman Windows açılmayacak veya düzgün açılmadan hata verecek Windows eksik yüklendi gibisinden. Ya da açılacak ama düzgün çalışmayacak. Bunların ikisi olmazsa normal bir şekilde açılacak bu en düşük ihtimal çünkü %45 sıfırlama ilerlemesi az bir değer değil. Bunlar harici veri kaybı olabilir sıfırlayınca dosyalar silindiği için.
Dosyaların silinmesi sorun değil en azından sorunlu veya sorunsuz bilgisayar açılabilsin. Tekrar sorunsuz format attırma imkanım var. Yani açılmama imkanı da var değil mi?

Dosyaların silinmesi sorun değil en azından sorunlu veya sorunsuz bilgisayar açılabilsin. Tekrar sorunsuz format attırma imkanım var. Yani açılmama imkanı da var değil mi?

Bilgisayar açılabilir BIOS'a falan girebilirsiniz ama Windows açılmayabilir sıfırlanırken kapatılırsa. Bana kalırsa yarına kadar açık bırakın çünkü uzun sürecek gibi gözüküyor, sıfırlama uzun sürer.

Şimdi bu ekranı aldım normal bir şey mi? Normalse ne yapmalıyım

Dosya Ekleri

• IMG_20221208_211307.jpg
    IMG_20221208_211307.jpg
    187,6 KB · Görüntüleme: 10
Şimdi bu ekranı aldım normal bir şey mi? Normalse ne yapmalıyım?

Normalde Windows sıfırlarken olmaması lazım benim bildiğim. Soruya ne cevap vereceğimi bilmiyorum TPM destekleyen bir sistem kullanmıyorum bu yüzden bu hatayı hiç almadım.

Dosya Ekleri

• IMG_20221208_211307.jpg
    IMG_20221208_211307.jpg
    187,6 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı