Windows 10 sıfırlanırsa oyunlar silinir mi?

Ömer Öztürk23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarı sıfırlamak ıstıyorum fakat oyunlar sılınmesın sıfırla kısmında dosyaları sakla sectım. Fakat hala da oyunlarımı kaldıracak mıymıs anlamadım bunu nasıl cozebılırız? C'dekı Steam klosorumu E'ye attım. Sılınır mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    53,3 KB · Görüntüleme: 26
  • 2323.png
    2323.png
    119,3 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bilgisayarı sıfırlamak ıstıyorum fakat oyunlar sılınmesın sıfırla kısmında dosyaları sakla sectım. Fakat hala da oyunlarımı kaldıracak mıymıs anlamadım bunu nasıl cozebılırız? C'dekı Steam klosorumu E'ye attım. Sılınır mı?

Ayarlardan sıfırlarken dosyalarımı sakla dersen silinmez bir de oyunlar C de ise Windows kurulu olduğu için sorun çıkabilir onu tam olarak bilmiyorum

Windows sıfırlayacaksanız bu yöntemi kullanmayın. Berbat çalışıyor. Bazı artık dosyalar içinde kalıyor. Virüs varsa silinmeyebiliyor. USB ile kurun. Zaten C diskini seçerseniz oyunlar E diskinde olduğundan silinmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı