Windows 10 sıfırlanmıyor

Asorcle

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı sıfırlamak istiyorum ama başlayın tuşuna basmama rağmen hiçbir şey olmuyor. Başka bir sıfırlama yolu veya bu sorunun çözümü var mıdır?

Format atın. Rufus ile nasıl ISO yazdıracağınızı öğrenmek için.
Technopat kanalına bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı sıfırlamak istiyorum ama başlayın tuşuna basmama rağmen hiçbir şey olmuyor. Başka bir sıfırlama yolu veya bu sorunun çözümü var mıdır?

Eğer cihazda LTSB vey LTSC surumleri kuruluysa sıfırlanmaz ama normal Home Pro sürümlerinde sifirlanmamasi normal değil diğer sıfırlama yöntemi formattır.

Format atın. Rufus ile nasıl ISO yazdıracağınızı öğrenmek için.
Technopat kanalına bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben bu konuları pek bilmiyorum da bu işlem Windows'un orjinalliğini bozmaz değil mi?
Bir de Rufus yazılımı açılmıyor hatta hiçbir program doğru düzgün çalışmıyor zaten bunun için çalışıyorum.
Bir de Rufus yazılımı açılmıyor hatta hiçbir program doğru düzgün çalışmıyor zaten bunun için çalışıyorum.

Son düzenleme:
Hocam ben bu konuları pek bilmiyorum da bu işlem Windows'un orjinalliğini bozmaz değil mi?
Hocam UEFI kurulum tavsiyemdir. Ama sisteminiz eskiyse rufus kullanmadan
direkt Windows'un kendi aracı var onun üzerinden format atmak mümkün. Hiç BIOS ile uğraşmazsınız. En sağlıklı yöntem bu değildir ama bilginiz yoksa bu şekilde yapmanız daha doğru.
Bu araç ile USB Flash Belleğinizi bilgisayara bağlayarak kolayca format atabilirsiniz.

- "Aracı şimdi indirin" butonuna basın.

Eğer bu programda açılmazsa güvenli moda geçip yapmayı deneyin.

Hocam UEFI kurulum tavsiyemdir. Ama sisteminiz eskiyse rufus kullanmadan
direkt Windows'un kendi aracı var onun üzerinden format atmak mümkün. Hiç BIOS ile uğraşmazsınız. En sağlıklı yöntem bu değildir ama bilginiz yoksa bu şekilde yapmanız daha doğru.
Bu araç ile USB Flash Belleğinizi bilgisayara bağlayarak kolayca format atabilirsiniz.

- "Aracı şimdi indirin" butonuna basın.

Eğer bu programda açılmazsa güvenli moda geçip yapmayı deneyin.
Sistemim yeni şuanki W10 un orjinalliğini bozmadan yapamazmıyız

Geri
Yukarı