Windows 10 sıfırlanmıyor

taha7s

Femtopat
Daha fazla  
Dünden beri 3 kere sıfırlamayı denedim, %100 oluyor mavi yükleme ekranında bilgisayar kapanıyor. Ve en son yaptığım işlemden sonra sıfırlama ekranından çıkamıyorum, bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. Windows yüklemesi devam edemiyor. Windows'u yüklemek için bilgisayarı yeniden başlatmak üzere "tamam"ı tıklatın ve yüklemeyi yeniden başlatın hatasi alıyorum ve taman dediğimde yine aynı hatayı veriyor. Bu ekranda kaldı bilgisayar, sıfırlayamasam bile bu ekrandan nasıl çıkabilirim?

Dünden beri 3 kere sıfırlamayı denedim, %100 oluyor mavi yükleme ekranında bilgisayar kapanıyor. Ve en son yaptığım işlemden sonra sıfırlama ekranından çıkamıyorum, bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. Windows yüklemesi devam edemiyor. Windows'u yüklemek için bilgisayarı yeniden başlatmak üzere "tamam"ı tıklatın ve yüklemeyi yeniden başlatın hatasi alıyorum ve taman dediğimde yine aynı hatayı veriyor. Bu ekranda kaldı bilgisayar, sıfırlayamasam bile bu ekrandan nasıl çıkabilirim?

Format atın hocam direk.

Buyrun hocam, "Tamam"a bastığımda yaklaşık 5sn sonra yine aynı hatayı veriyor

Dosya Ekleri

• 20230825_124927.jpg
    20230825_124927.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 3
Hocam o zaman tek çare flash bellek ile format atmak bence.
Bu ekrandan çıkmanın bir yolu var mıdır? Bilgisayarı sıfırlamasam da olur kullanılamaz hale geldi.

1-2 defa Bir arayüze girdim çık onarım gibi seçenekler vardı çık ve windows 10 ile devam et e bastım fakat yine aynı ekrana attı

Geri
Yukarı