Windows 10 şifre kaldırma

KokceliMehmet

Hectopat
Daha fazla  
Forumdaki ve internetteki önceki yazılan çözümleri okumama rağmen bir türlü Windows açılış şifresini kaldıramadım. Denediğim yöntemler:
-Netplwiz ekranındaki tiki kaldırma. Bende tik gözükmüyor.
-Parola değiştir'e girip yeni parolayı boş bırakma. Windows bu parola kriterleri karşılamıyor diyor.
-Yerel hesap açma. Hesabım zaten yerel hesapmış, Microsoft hesabı açmak ister misiniz diyor?
-Pin bölümünde kaldır işaretine tıklayamıyorum.
Benim için başka önerebileceğiniz çözüm var mıdır?

Başlat/çalıştır/control userpasswords2 yaz admin için parolayı sıfırla deyip dener misiniz?

Forumdaki ve internetteki önceki yazılan çözümleri okumama rağmen bir türlü Windows açılış şifresini kaldıramadım. Denediğim yöntemler:
-Netplwiz ekranındaki tiki kaldırma. Bende tik gözükmüyor.
-Parola değiştir'e girip yeni parolayı boş bırakma. Windows bu parola kriterleri karşılamıyor diyor.
-Yerel hesap açma. Hesabım zaten yerel hesapmış, Microsoft hesabı açmak ister misiniz diyor?
-Pin bölümünde kaldır işaretine tıklayamıyorum.
Benim için başka önerebileceğiniz çözüm var mıdır?

Ben buradaki 2. yöntem ile kaldırmıştım şifreyi.

Güvenli mod ne oluyor? Ben direkt denemiştim olmuştu.

Güvenli mod, Windows'u sınırlı sayıda dosya ve sürücü kullanarak temel durumda başlatır. Sorun güvenli modda gerçekleşmiyorsa bu, soruna varsayılan ayarlar ve temel cihaz sürücüleri neden olmaz. Windows'u güvenli modda gözlemleme, bir sorunun kaynağını daraltmanızı ve bilgisayarınızdaki sorunları gidermenize yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı