Çözüldü Windows 10 şifresi nasıl kırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut1689

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde masaüstünde önemli dosyalar olan ve şifresini bilmediğim (Microsoft hesabı açık) bir laptop var. Şifresini nasıl kırabilirim? Utilman.exe ile cmd.exe'yi değiştirip denedim ve olmadı.

Çözüm
O ekranda CMD'yi açıp net user administrator /active: Yes yazıp dener misin?

Evet dandik bir sistemleri var kendi bilgisayarımın şifresini defalarca kırdım.

Öyle çözdüm.

Hmm ben yanlış anladım demek ki şifreyi bulabildin mi yoksa şifreyi bulmadan mı yaptın?

Öncelikle Windows 10 format USB'si oluşturdum. Sonra bu bilgisayarı onar seçeneğinden CMD'yi açtım. Sonra System32'den untilman.exe yi silip cmd.exe yi kopyaladım sonra adını untilman.exe yaptım. Sonra sistemi başlattım. Kilit ekranında erişilebilirlik simgesine bastığımda CMD açılıyordu. Oradan net user administrator * komutuyla administrator hesabı şifresini değiştirdim. Sonra net user administraror /active: Yes komutuyla administrator hesabını görünür hale getirdim.
utilman.exe olacaktı yanlış yazmışım.
O ekranda CMD'yi açıp net user administrator /active: Yes yazıp dener misin?

Evet dandik bir sistemleri var kendi bilgisayarımın şifresini defalarca kırdım.

Öyle çözdüm.

Hmm ben yanlış anladım demek ki şifreyi bulabildin mi yoksa şifreyi bulmadan mı yaptın?

Öncelikle Windows 10 format USB'si oluşturdum. Sonra bu bilgisayarı onar seçeneğinden CMD'yi açtım. Sonra System32'den untilman.exe yi silip cmd.exe yi kopyaladım sonra adını untilman.exe yaptım. Sonra sistemi başlattım. Kilit ekranında erişilebilirlik simgesine bastığımda CMD açılıyordu. Oradan net user administrator * komutuyla administrator hesabı şifresini değiştirdim. Sonra net user administraror /active: Yes komutuyla administrator hesabını görünür hale getirdim.
utilman.exe olacaktı yanlış yazmışım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı