Windows 10 şifresi nasıl kırılır?

Bir flash bellek ve windows isosu lazım. Girip cmd'yi açıyorsunuz sonra oraya notepad yazıyorsunuz. Sonra sırasıyla dosya>aç>sistem dizininiz>Windows>system32 ye geliyorsunuz. Ardından ise sethc.exe dosyasının başka bir yere kopyasını alıp siliyorsunuz. Sonra cmd.exe yi kopyala yapıştır yapıp adını sethc.exe yapıyorsunuz. Son olarak bilgisayarınızı normal bir şekilde açıp 5 kez shift tuşuna hızlıca basıp cmd 'yi açıyoruz. CMD ekranına net user kullanıcıadın * yazıyor ve adımları takip ederek şifre değiştiriyoruz.
çok güzel anlatım teşekkürler

Bu konular forumlarda yasaktı eskiden
pc ler nadir bulunur oldu helede gaming pc ler zor bulunur oldu bu nadir pc ler için bazı fikirler vermek lazım ilerde başımıza gelirse diye bundan belki 5 yıl önce dart recovery diski vardı bende ve bu disk microsoft un parayla sattığı bir diskti normal kurtarma disklerinden farklı olarak daha fazla kurtarma seçeneği sunmasıydı şifre kaldırma dan tut bilgisayarı normal başlatmadan disklere erişmeye c d dosya kopyalama veri kurtarma normal dosyaları farklı bir disk takarak kopyala yapıştır yapabiliyorduk üstelik diskte türkçe dilde mevcuttu bunu bulabilirsem geçen aradım rusçasını buldum sadece bulursam atarım flash bellekten boot edip okadar uğraşmadan işlerini halledebilirsin üstelik microsoftun resmi bir cd si ile Görseldeki gibi cd de olanlar baya baya işe yarar bu konuda bahsedilen şifre olayınıda lock smith halediyor
dart-10-tools.jpeg.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı