Windows 10 şifresini hiçbir türlü kaldıramıyorum

Hocam formata rağmen mi kalkmadı? Diski silip tekrar oluşturduğunuzdan emin misiniz kurulum esnasında?

Hocam formata rağmen mi kalkmadı? Diski silip tekrar oluşturduğunuzdan emin misiniz kurulum esnasında?

Hocam 2 kere diski sildim kurulum sırasında sıfırdan Windows 10 kurdum ama şu parola yerinde parola koymadan geçemediğim için koydum sonra da kaldıramadım.

Win PE ile local şifreler sıfırlanabiliyor , ara ara bende kullanıyorum.Alta link bıraktım vaktin varsa izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hacam şifre değiştir yapın ve hiç bir şey yazmadan onaylayın, veya temiz kurulum yapıp, şifre bölümüne bir şey yazmadan onaylayın.

Arkadaşlar ben bir şeyleri kurcaladım devam etmek için kullanıcı parolası girin diyor netplwize giremiyorum.
Hacam şifre değiştir yapın ve hiç bir şey yazmadan onaylayın, veya temiz kurulum yapıp, şifre bölümüne bir şey yazmadan onaylayın.
denedim olmuyor
Win PE ile local şifreler sıfırlanabiliyor , ara ara bende kullanıyorum.Alta link bıraktım vaktin varsa izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sorunu çözdüm bir şekilde şimdi 2. kullanıcıyı silmek istiyorum ama
1619791037440.png
böyle bir hata alıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı