Windows 10 Silinen Dosyaları Kurtaran Program Önerisi

eminemre

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalarben bilgisayarımdaki silinen dosyaları kurtarmak, gereksiz dosyaları silmek ve virüs taraması için Windows 10'da düzgünce çalışabilecek bir program arıyorum? Aslında Wisk Disk Cleaner ve Recuva kullanacaktım fakat ya n tarafta 4'ü bir arada diye CCleaner'ı gördüm bende ayrı ayrı program kullanacağıma 1 program kullanayım daha iyi diye düşünerekten program önerisi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CCleaner ve Advanced System Care(iobit) Windows 7 de çok işe yarasa da Windows 10 da tehlikeli. Pc bir daha açılmayabilir ve format atmak zorunda kalabilirsiniz. Kayıt defterinden sistem programlarını siliyor. PC açılmıyor. Temizleme işlemini diskin üzerine sağ tıklayıp kendiniz yapabilirsiniz. Dosya kurtarmada ücretsizlerden en iyisi MiniTool Photo Recovery. Yalnız isminden de anlaşılacagı üzere sadece medya çıkartıyor. Verdiğim linkede bir göz atın isterseniz
1 Dosya Kurtarma Programları
2 Bilgisayar Hızlandırma

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı