Windows 10 simge kayması

Cudi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Resimde yıldızla belirtmiş olduğum yere hangi simgeyi koyarsam koyayım bilgisayarı kapatıp açınca ve oyun çıkışlarında o simge hem bir tık sağa kaymış oluyor. Büyük bir sıkıntı değil fakat rahatsız oluyorum. Çözüm için tavsiyelerinizi bekliyorum.

BADyEL.jpg

Güncel.. Sorunum devam ediyor yardımlarınızı bekliyorum.

Oyunları masaüstünü kullandığın çözünürlüğün dışında bir çözünürlükte oynuyorsan oyundan çıkınca bu olabiliyor. Yani diyelim masaüstü 1080 kullanıyorsun ve oyunu 2K olarak açtın. Bende bu şekilde yapınca oluyordu.
Masaüstü çözünürlük bilgisayarın her açılışında otomatik olarak belirleniyorsa da olabilir.

Düzenleme: Sorun tek simgedeymiş. Çok ilginç. Ben genel için yazmıştım.

Oyunları masaüstünü kullandığın çözünürlüğün dışında bir çözünürlükte oynuyorsan oyundan çıkınca bu olabiliyor. Yani diyelim masaüstü 1080 kullanıyorsun ve oyunu 2K olarak açtın. Bende bu şekilde yapınca oluyordu.
Masaüstü çözünürlük bilgisayarın her açılışında otomatik olarak belirleniyorsa da olabilir.

Düzenleme: Sorun tek simgedeymiş. Çok ilginç. Ben genel için yazmıştım.
Benim başıma da çözümü olmayan yada bilinmeyen sorunlar geliyor maalesef.

Herhangi bir tema kullanıyor musunuz? Yani internetten indirilmiş mesela, Windows'a ait olmayan?
Yok hocam orjinal şekilde kullanıyorum. Bu sebep yüzünden format attım ama sonuç aynı. Israrla hangi simgeyi koyarsam koyayım kaymaya devam ediyor. Direk sola çekip koymaya çalıştığımda koyulmuyor, başka bir yere götürüp oraya geri koymam gerekiyor.

Güncel.. Dünya üzerinde bu sorunu çözebilecek bir insan aranıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı