Windows 10 Sistem Açıldığında %100 Disk Kullanıyor

GTX 750 Ti

Hectopat
Daha fazla  
Temiz kurulum yaparak Windows 10 1607 sürümünü yükledim bugün. Ama bilgisayar her açıldığında disk kullanımı %100 olup, 20-30 saniye sonra normale dönüyor. Sebebi nedir sizce? DWSLite'den Mağaza, Telemetry ve Defender'ı devre dışı bırakmıştım. (n)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir Windows 10 sürümü olduğu için güncelleme yapıyordur. Güncelleme bitene kadar HDD kullanımı bu düzeylere gelebilir. Güncel olan sürüm kurulmalıydı.

Eski bir Windows 10 sürümü olduğu için güncelleme yapıyordur. Güncelleme bitene kadar HDD kullanımı bu düzeylere gelebilir. Güncel olan sürüm kurulmalıydı.

Güncellemeleri kapatmıştım ama. En stabil sürüm 1607 diye biliyorum ben o yüzden bu sürümü yükledim. 1709'un problemli ve stabil olmadığını söylüyorlar.

Sürücü güncellemelerini kapatabilirsiniz. Servisi zorla kapatmadığınız sürece güncelleme indirir ve kurar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı