Windows 10 Sistem Kurtarma

Kıymalı Pide

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda dün 0xc000021a mavi ekran hatası ile karşılaştım. Bilgisayar kurtarma ekranına yerel hesap için hangi şifreyi oluşturduğumu hatırlamadığım için giriş yapamadım. USB belleğe Windows 10 format diski oluşturdum. Ve kurulum ekranında bilgisayarımı onar seçeneğine tıkladım. Burada bana "Başlangıç Kurtarma", "Sistem Geri Yükleme" gibi bir kaç seçenek sundu. Fakat hep hata alıyorum. Orada CMD sistemide mevcut ama, okuduğum makalelerde ve izlediğim videolarda Windows olarak başlayan satırlar, bende Source olarak başlamakta. Format atmadan sistemimi kurtarabilir miyim? Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok mutlu olacağım.

Source olması önemli değil videoları izle yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

[Rehber] Minidump dosyalarını analiz etme - Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Source olması önemli değil videoları izle yardımcı olur.

[Rehber] Minidump dosyalarını analiz etme - Technopat Sosyal
Hocam ben sistemi açamıyorum.

Komutları USB ile açıp komut isteminde yaz diye ekledim bilgisayarının açılması şart değil komutları uygula.
Önerdiğiniz videoların hepsinde sistemin açık olması gerekiyor. Videoların içindeki komut sistemlerini girdim sorun çözülmedi. Yine de yanıtınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı