Çözüldü Windows 10 sistemde sürücüler nasıl kontrol edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert4455

Hectopat
Arkadaşlar yeni sistem aldım. Müşteri bilgilendirme formunda Windows güncelleştirmeleri denetle yaparak eksik sürücüleri yükleyebileceğim yazıyor. Windows güncellemeleri denetledim ve gerekli güncellemeleri yaptım. Fakat hala emin degilim. Yüklemem gereken sürücü olup olmadığından emin olmak istiyorum. Anakart modelimin sürücülerinden de indirebileceğim yazıyor ama bu sefer de yüklü sürücünün üstüne bir sürücü daha kurarsam sıkıntı çıkıp çıkmayacağından emin değilim. Yani kısaca yeni alınmış bir sistemde sürücü yükleme konusunda nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüsünü üretici sitesinden indirip kurun. Anakart içinse Chipset sürücüsü kurabilirsiniz. Sistem bileşenleri veya laptopsa modeli nedir?

Ekran kartı sürücüsünü üretici sitesinden indirip kurun. Anakart içinse Chipset sürücüsü kurabilirsiniz. Sistem bileşenleri veya laptopsa modeli nedir?
Ekran kartı AMD Radeon RX6600
İşlemci AMD Ryzen 5
Anakart Asus Prime A320M-K
şu anda güncelleştirmeleri yapmaya devam ediyorum fakat 21H2 KB5027215 güncellemesini yaparken
0x80073701 üzerinde yükleme başarısız oldu hatası alıyorum ne yapsam bilemedim.

Çözüm
Bunları kurun yeterli. Güncelleme içinse daha sonra tekrar deneyin.

Güncelleme ile ilgili sorun devam ederse konu açabilirsiniz. Yardımcı oluruz.

Güncelleme ile ilgili sorun devam ederse konu açabilirsiniz. Yardımcı oluruz.
Yeni konu açmadan önce beklemem gerekiyor. Süre dolsun açacağım teşekkür ediyorum 🙏

Linklere girilemiyor, başka bir bağlantıdan yönlendirmeyi kapatmışlar.
Anakartın sitesinden sadece gosterdigim chipset sürücüsünü bir de AMD'nin sitesinden kendi ekran kartı bilgilerimi girip arattıgımda cıkan uygun sürücüyü indirmem yeterlidir değil mi? Görselleri bıraktım bi yanlışlık olmaması açısından

Dosya Ekleri

• chipset.png
    chipset.png
    33,7 KB · Görüntüleme: 7
  • graphic.png
    graphic.png
    65,7 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı