Windows 10 sisteme format atılmıyor

Madem öyle yardımcı olamayacağım o halde. Aslında boot menüsünde olması gerekiyor o ayarın.

Sanırım senin format için USB belleğin şu an hazır. Ve sanırım USB'yi hazırlarken UEFI olarak hazırlamışsın.

O halde, emin olmamakla beraber, denemek istiyorsan:

Buradaki Force BIOS seçeneğini değiştirip keep current seçip format atmayı deneyebilirsin. İşe yarar mı bilmiyorum. Eğer işe yaramıyorsa yeniden aynı yere gelip o ayarı eski hale getirmeyi unutma.

Maalesef başka bir fikir yürütemiyorum. Umarım yardımcı olan başka arkadaşlar olur.

Hocam peki format atamıyorsak bazıları Shift tşuna basılı tutarak PC'yi yeniden başlatıyor ve oradan girip her şeyi kaldır diyorlar aynı işlev olur mu olmasa bile az çok performans artışı olur mu?

Hocam peki format atamıyorsak bazıları Shift tşuna basılı tutarak PC'yi yeniden başlatıyor ve oradan girip her şeyi kaldır diyorlar aynı işlev olur mu olmasa bile az çok performans artışı olur mu?
Merakımdan soruyorum. Sen format atmak için bir USB bellek hazırladın değil mi?

Hazırladıysan hangi işletim sistemini ayarladın? Ve UEFİ olarak mı ayarladın?

Hocam Windows recovery da USB seçerek format atabilirsin ya da benim kenedi çözümüm var BIOS'um açılmadığında yapıyorum yardımcı olabilirim size.

Merakımdan soruyorum. Sen format atmak için bir USB bellek hazırladın değil mi?

Hazırladıysan hangi işletim sistemini ayarladın? Ve UEFI olarak mı ayarladın?

Hocam Windows 10 için ISO indirdim Rufus'dan yazdım.

Hocam Windows recovery da USB seçerek format atabilirsin ya da benim kenedi çözümüm var BIOS'um açılmadığında yapıyorum yardımcı olabilirim size.

Nasıl atabilirirm hocam.

Geri
Yukarı