Windows 10 Siyah Ekran Sorunu

Fatih Baş55TR

Hectopat
Bilgisayarım ne yaptıysam siyah ekrandan çıkmıyor. CTRL+ALT+DELETE veya CTRL+SHIFT+ESC dahi işe yaramıyor, bilgisayar hep siyah veya F8 ile başlatılamıyor, farklı 1 sayfa açılıyor. Ben tam bunu yazarken başka 1 ekran açıldı, lütfen bekleyinde döndü kaldı, ilerlemiyor. 1 kez daha böyle oldu, çok bekleyince bilgisayarı çalıştırirken guvenli moda almak icin 1 taktige ihtiyacim var. F8'den de guvenli mod diye 1 seçenek çıkmıyor, sadece BIOS falan acabiliyorum ve birkac tus var. BIOS'u da kurcaladim, nasil yaparsam yapayım asla ve asla açılmiyor. Acil halletmem gerek yoksa babam beni dövecek. Ev halindeyim. FLASH-DVD-CD yok, CD var ama dolu su an, lütfen bekleyin kısmında hala, hiç bitecek gibi. Format dışında bir tavsiye verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem zarar görmüş anlaşılan. Önemli dosya var ise ubuntu ile kurtatıp temiz kurulum yapın.
Daha kolay 1 yolu yokmu bunun format hariç ubuntu nedir gram 1 fikrim yok ev halindeyim :( lütfen bana başka 1 yol öner tuşlarla fln yapabileceğim veya bios üzerinden yapabileceğim babam gelene kadar halletmeliyim!
Ayrıca Windows orjinal değil.

Önemli veriler varsa ubuntu önerdim. Kısa bir araştırma ile ne olduğunu önerebilirsin. Çok önemli verin yoksa gerekli. Buradan Windows 10'u indirip temiz kurulum yapabilirsin.

Önemli veriler varsa ubuntu önerdim. Kısa bir araştırma ile ne olduğunu önerebilirsin. Çok önemli verin yoksa gerekli. Buradan Windows 10'u indirip temiz kurulum yapabilirsin.
PC açılmıyor? Nasıl yapacağım? Flash veya dvd yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı