Windows 10 siyah ekranda kalıyor

HDDKullanıyorum

Hectopat
Daha fazla  
Şifremi girdikten sonra siyah ekran alıyorum Görev Yöneticisi'nden dosya gezginini açtım ama nafile. Ama dikkatimi çeken bir şey var Görev Yöneticisi'nden dosya gezginini her açtığımda 3.7MB RAM kullanıyor Kaspersky'ın çalışmasına engel olduğunu düşünüyorum. Ne yapmalıyım?

20211024_193408.jpg
20211024_193504.jpg

Hayır yoktu bağlanamıyordum.
Değişik. Aynı sorunu yaşadım ve bende internet olduğu için format ile sorunu çözmüştüm. Sizde de öyle yaparız diye düşündüm ancak internet yok.

Görev yöneticisi>Dosya>Yeni görevi çalıştır>devmgmt.msc komutunu girin ve ekran kartınızı devre dışı bırakın>Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

@erbay @MScofield başka öneriniz yoksa sıfırdan kurulum vakti 🙁
Değişik. Aynı sorunu yaşadım ve bende internet olduğu için format ile sorunu çözmüştüm. Sizde de öyle yaparız diye düşündüm ancak internet yok.

Görev yöneticisi>dosya>yeni görevi çalıştır>devmgmt.msc komutunu girin ve ekran kartınızı devre dışı bırakın>bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Deneyeceğim.

Görev yöneticisi>dosya>yeni görevi çalıştır>devmgmt.msc komutunu girin ve ekran kartınızı devre dışı bırakın>bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Hangisini devre dışı bırakayım Intel HD Graphics 520 mi yoksa NVIDIA GeForce 940M'mi.

Intel HD Graphics'i devre dışı bırakıp deneyin. Olmazsa NVIDIA'yı devre dışı bırakıp deneyin.

Sonucu yazacağım.
Intel'i devre dışı bıraktım hala aynı.

Intel HD Graphics'i devre dışı bırakıp deneyin. Olmazsa NVIDIA'yı devre dışı bırakıp deneyin.

Düzeldi bir süre bekledikten sonra sence ne yapayım şimdi.😀

Son düzenleme:

Geri
Yukarı