Windows 10 sonrası kasma ve açılmama sorunu

davut2003

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben PC'me Windows 10'a yükselttim fakat PC'em kasmaya baştadı sonra PC'em açılmadı. Bende BIOS menüsune açık CD'den başlatıp Win32x bit format attım sonra PC'me servise götürdum ve Win764x bit format attırdım. Eve geldim PC'yi açtım gerekli driverları sırayla yükledim sonra bi gün açılırken Windows başlatılıyor ekranına gelmeden ekran gitti endişelendim ve PC'yi açıp açıp kapatmaya başladım. 5 kere açıp kapdıktan sonra PC ısındı ve fan sesi geldi ama Casper yazdıktan sonra yine ekran yok devam ettim (her zaman Casper ekranı gelmiyor). Ve açıldı normal olarak baştallım PC'yi ve açıldı. Şimdi oyle kullanıyorum PC'yi fakat casper yazısı çıktıktan sonra sol en üstte mavi 8 tane kısa çızgi duryor sonra çizgiler geliyor 2 şerit halinde renkli renkli renkli sonra açılıyor... Arkadaşlar acaba hangi parçada sorun var lütfen yardım eder misiniz? (Isıdan açılıyor hani ısındıktan sonra açılır dıye açılmıyor daha once saç kurutma makinesini tuttum biraz ısıtım fakat açılmadı) Lütfen şimdiden herkese teşekkürler...

Arkadaşlar yazmayı unutmuşum pc'im bu açılışta uzun bip sesleri verdi sonra açıldı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı