Windows 10 Sonrası Nasıl Temiz Kurulum Yapılır ?

smiLonly

Kilopat
Makaleler
4
Windows 10 saatler sonra çıkacak ve ben yükseltme yapacağım. Fakat aklıma takılan soru var.
Yükseltme yaptıkdan sonra temiz kurulumun iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum ama tekrar Windows 10 kurunca Etkinleştirmek için Windows 8.1 Keyini mi kullanacağım ?

Bana daha iyi yardımcı olacak birileri lazım konu ile ilgilenen bilgili birisi olursa sevinirim. Kesin bir cevap bulmak istiyorum.

Şuan için anahtara gerek varmı bilmiyorum lakin anahtarı bilme gibi bir sorumluluğunuz olduğunu biliyorum lütfen geçiş yapmadan önce anahtarınızı not edin.

Ben de bu konuyu merak edıyorum yukseltme yapmadan direk temiz bir windows 10 kurabılıcekmıyız aynı key ıle 8.1 lisanslı kullanıyorum.Ya da once yukseltme yapıp daha sonrasından mı temız kurulum yapabılıyoruz?

Denediğimde anahtara gerek yoktu olsaydıda sanırım geçemeyecektim, anahtarı nereden öğreniyoruz? Benim bigisayarımda işletim sistemi gömülü geldi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı