Windows 10 sorunlu bir sistemdir

Komutla kurmak sorun zaten. Windows öyle mi? 10 saniyede .exe dosyasını bulup kuruluma başlayabilirsin.
Arayüz ile kurulum da var. Ben terminali tercih ediyorum, çünkü genel olarak daha hızlı. Arayüz ile kurmak istiyorsanız GNOME software ya da Synaptic'e bakabilirsiniz.

Komutla kurmak sorun zaten. Windows öyle mi? 10 saniyede .exe dosyasını bulup kuruluma başlayabilirsin.
Windowsta gereksiz sitelere gitmek yerine sudo apt install program adı daha kolay bence.
Ya yemin ederim bu kadar saçma bir tartışma olamaz yahu. Adam istediği işletim sistemini istediği sisteme kurar size ne? Maşallah herkes birbirinin kullandığı işletim sistemine sövüp sayıyor. Konu kapatılsa iyi olacak.
Kimse sövmüyor, bazı arkadaşlar 1 ay kullanıp 1 senedir kullanan arkadaşlara bilgelik taslamaya çalışıyor.

Hayır ekran kartına kurdum demedim, sistemi dedim bir de art yaptım Linux sevenlerle alakalı.

Argüman sunmuyorsunuz, sebep vermiyorsunuz. Sarhoşsunuz gibi komik cevaplar yazıyorsunuz.

Tartışmaya bakılırsa Linux sevmek çok havalı gibi hissettiriyor. Artık Linux kullanmak istiyorum.
Havalı olması ile alakası yok, sadece sevdiğim bir kerneli ve GNU/Linux'u yanlış bilgi verenlere karşı savunmayı seviyorum, o kadar. Bu da benim hakkım.

Windows'ta gereksiz sitelere gitmek yerine sudo apt install program adı daha kolay bence.

Kimse sövmüyor, bazı arkadaşlar 1 ay kullanıp 1 senedir kullanan arkadaşlara bilgelik taslamaya çalışıyor.

Sövmek derken bu taraftan Windows'çu arkadaş diyor ki Linux da program kurulmuyor falan deyip boş yapıyor diğer taraftan Linux'çu arkadaş diyor ki Windows hata dolu diyor oysa benim aldığım hataların çoğu benden ve donanımdan kaynaklıydı.

Sövmek derken bu taraftan Windows'çu arkadaş diyor ki Linux da program kurulmuyor falan deyip boş yapıyor diğer taraftan Linux'çu arkadaş diyor ki Windows hata dolu diyor oysa benim aldığım hataların çoğu benden ve donanımdan kaynaklıydı.
Hata dolu demedim yalnız.

Yeni konular

Geri
Yukarı