Windows 10 Spring Creators Update’i Windows serverlarından indirme

Violentia

Kilopat
Daha fazla  
Alman bir arkadaş Windows Serverlarından doğrudan nasıl indirilir anlatmış. Ben şu an deniyorum. İniyor. Fikir olsun diye paylaşmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Basarili ben kurdum.

Son düzenleme:
İkisi de aynı sürümdür, dilerseniz Recep Bey'in paylaştığı linklerden de indirebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Merhabalar. Recep beyin paylaştığı linkten indirdim ancak bu Pro sürümü. Benim bilgisayarımda Home SL lisansı var. Home SL olan versiyonunu nasıl indirebilirim? Tüm sürümler bir arada nasıl indirebilirim?

An itibari ile 1803 sürümünü kurmuş bulunan birisi olarak şunu söylemek isterim stabilitesi çok iyi fakat gerek ana kart kaynaklı gerekse ekran kartı nedeni ile tüm cihazlarda sorunsuz çalışacağı garanti edilemez. Son güncelleme öncesi boştayken 30 derece altına inmeyen fx 8350 sistemde ilk gözüme çarpan durum işlemci artık boştayken 14 derecenin üzerine çıkmıyor tam yükte 48 güncelleme öncesi tam yükte 64 dereceleri görmekteydim. M2 SSD kullanıcılarını belki üzecek ama 35 derecenin üzerine çıkmayan SSD ısı değeri güncelleme itibari ile sabit 44 derece eğer işletim sisteminden kaynaklı bir sorun değilse biraz sıcak çalışıyor. Klavye ve Mouse özel bir marka model söz konusu değil ise klasik oem ürünlerde sorun yaşatmıyor markalı kullanmadığım için test şansım yok şu anda. Hız konusunda daha akıcı önceki sürüme göre.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı