Windows 10 SSD olmadan kullanılabilir mi?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Ben 6 GB RAM ile HDD sahibiyim. SSD almayı planlıyorum sırf Windows 10'daki başlat yerinin çok geç açılması yüzünden. PC 30 saniye gibi sürede açılıyor. RAM miktarı yetmiyor biliyorum onu arttıracağım zaten 8'e. Siz ne dersiniz?

HDD ömrünü tamamlamadı ise kullanılabilir, 2 hafta önce kullanmıştım HDD olduğu için aham şaham bir şey beklememek lazım.

Merhaba arkadaşlar. Ben 6 GB RAM ile HDD sahibiyim. SSD almayı planlıyorum sırf Windows 10'daki başlat yerinin çok geç açılması yüzünden. PC 30 saniye gibi sürede açılıyor. RAM miktarı yetmiyor biliyorum onu arttıracağım zaten 8'e. Siz ne dersiniz?
SSD Win 10 için inanılmaz fark yaratıyor. Bence HDD ile Win 10 kullanmak işkence gibi oluyor. Günlük işler için 6GB RAM sorun değil, yükseltilmesine o kadar da gerek yok ama güncel oyunlar falan oynanıyorsa 8GB yapılabilir.

Valla bence SSD siz windowsun tır dan farkı yok. 5 yıldır HDD kullanıyorum. Birden SSD ye geçtim. 1 dakikada açılan bilgisayar 10 saniyede açılıyor.

Kullanırsınız fakat, SSD'nin vereceği performansdan da mahrum kalırsınız. :)

Geri
Yukarı