Windows 10 stabil versiyonlar

Shanoch

Femtopat
Ben Windows 11 23H2 kullanıyorum artık bu güncellemelerden yeniliklerden sıkıldım bana Windows 10'un en stabil sürümü nedir onu söyleyin Home vs Pro demiyorum 1809 mu 1903 mü 20H2 mi?.. En stabil hangisi onun ISO dosyasını indirip kuracağım en son sürüm en iyisidir demeyin daha tamamlanmadı tamamlanmış stabil bir sürüm istiyorum güvenlik açıkları olabilir falan diyeceksiniz zaten antivirüs ile işim yok ne indirip indirmeyeceğimi iyi biliyorum işletim sistemini kurduğum gibi Defender'ı kalıcı kapatacağım zaten söyleyin bana hangi Windows 10 sürümünü indirmeliyim.

1507 yüklemek gibi bir hata yapmak yerine LTSC 2019 veya LTSC 2021 yükleyebilirsin.

LTSC 2019 Türkçe:

Diğer LTSC/LTSB sürümler:

1507 yüklemek gibi bir hata yapmak yerine LTSC 2019 veya LTSC 2021 yükleyebilirsin.

LTSC 2019 Türkçe:

Diğer LTSC/LTSB sürümler:

Hocam şimdi bu çok minimalist bir sürüm ben gerek yazılımdan grafik tasarıma oradan video düzenlemeye oradan 3D'ye oradan oyun oynamaya kadar bir sürü şey kullanıyorum eğer ki bu LTSB sürümünü kurarsam bu programlarda herhangi bir uyumluluk arıza vb problemlerle karşılaşır mıyım çünkü Windows 10 Pro N Sürümünde bile hatalarla karşılaştım içinde bazı yazılımlar olmadığı için

Hocam şimdi bu çok minimalist bir sürüm ben gerek yazılımdan grafik tasarıma oradan video düzenlemeye oradan 3D'ye oradan oyun oynamaya kadar bir sürü şey kullanıyorum eğer ki bu LTSB sürümünü kurarsam bu programlarda herhangi bir uyumluluk arıza vb problemlerle karşılaşır mıyım çünkü Windows 10 Pro n sürümünde bile hatalarla karşılaştım içinde bazı yazılımlar olmadığı için.

Karşılaşabilirsiniz. 1903 sürümü öneririm.

Karşılaşabilirsiniz. 1903 sürümü öneririm.

Stabil midir hocam çünkü LLF atacağım boşa atmayayım ve bir de mantıksal olarak 1909 daha stabil olmuyor mu çok bilmiyorum bu Windows'un sürümlerini

o zaman uupdump'dan çekiyorum 1903 sürümünü ve birde güncellemeleri kapatayım mı kurduğum zaman yani güncel sürüme geçmez değil mi bazı güncelleştirmesi almak fena olmazdı ona göre kapatayım kalıcı olarak ilk defa giriyorum bu işlere cevaplarınız önemli hata yapmamam için

Son düzenleme:
Stabil midir hocam çünkü LLF atacağım boşa atmayayım ve bir de mantıksal olarak 1909 daha stabil olmuyor mu çok bilmiyorum bu Windows'un sürümlerini.

O zaman Uupdump'dan çekiyorum 1903 sürümünü ve bir de güncellemeleri kapatayım mı kurduğum zaman yani güncel sürüme geçmez değil mi bazı güncelleştirmesi almak fena olmazdı ona göre kapatayım kalıcı olarak ilk defa giriyorum bu işlere cevaplarınız önemli hata yapmamam için.

Hocam 1909 sürümü de uzun süre kullandım çok iyi 1903 ya da 1909 kullanabilirsiniz.

çok teşşekürler hocam son bir kaç soru soracağım arasında ahım şahım bir fark varmıdır ve uppdumptan isoyu indirip kurulumu gerçekleştirdiğim zaman güncelleştirmeleri hemen kapatayım mı

Geri
Yukarı