Windows 10 Stereo Ses Ayarları

noname92

Kilopat
Merhabalar. Çok acayip bir ses sorunu (sorun demeyim aslında bir özellik) ile karşılaştım. Kulaklık ya da hoparlör fark etmiyor, tam sağdan gelmesi gereken seslerde sol tarafta çok az da olsa ses geliyor. Aynı şey sol taraf içinde geçerli. Bu özellik Windows güncellemesi ile geldiğini düşünüyorum. Oyunlarda ses kasma yüzünden performansımı yüzde 60 bozdu. Ben sağdan gelmesi gereken sesi solda duymak istemiyorum. Ayarları var mı nerede ve nasıl düzenlerim yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar şu an aynı sıkıntı bende de var. Kulaklığım stereo tüm ayarlarını vs. yaptım kasadaki jak girişleri kontrol ettim. Yapmadığım şey kalmadı diyebilirim. Sıkıntı bir şarkı dinlerken tüm sesi sola veriyor fakat sağa verilen ses çok az, oyunlarda ses kasamıyorum. Bu sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım edebilir mi?

Merhabalar şu an aynı sıkıntı bende de var. Kulaklığım stereo tüm ayarlarını vs. yaptım kasadaki jak girişleri kontrol ettim. Yapmadığım şey kalmadı diyebilirim. Sıkıntı bir şarkı dinlerken tüm sesi sola veriyor fakat sağa verilen ses çok az, oyunlarda ses kasamıyorum. Bu sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım edebilir mi?
Ben kendi problemimi hâlâ çözemedim. Ama senin problemin benim yazdığım ile alakası yok gibi. Realtek yazlımını aç ve orada bir yerlerde "Ana Ses" diye diye seçenek olacak. Çıbık var yanında, onu R ve L'nin tam ortasına getir.

Geri
Yukarı