Windows 10 sürücüleri Windows 11'de sorun çıkartır mı?

İnternetim git gel yaptı o yüzden kusura bakmayın biraz geç döndüm konuya neyse. Şöyle söyleyeyim benim bilgisayarın diski bozulmuştu tamirciye götürdüm tamirci extradan ben belirtmediğim halde nasıl yaptıysa Windows 11 kurmuş. Ben yapmadım onu yani. Bende tamircinin vardır bir bildiği diye ellemedim. Pişmanda değilim iyi ki yapmış yani sistemimde herhangi kasma sorun vb. yok aksine eskiye oranla 5-6 FPS artış sağladı. Bu yüzden Windows 10'a geçmeyi düşünmedim.

Uyumlu olmayan driveri yüklediğim için mi yoksa RAM'im düşük olduğu için mi düşük performans alacağım? Kafam karıştı da kusuruma bakmayın.

AMD Radeon R7 M440 ekran kartının driveri hala aynı Windows 10'dan sonrası yok.

Ekran Kartım şuan UEFI destekliyor.Ama eğer driver yüklemesinden sonra öyle bişey oluyorsa hiç yüklemem yani kalsın böyle.
Sanırım destek kesildiği için olabilir, RX 580 kullanıyorum ve bende Windows 11 sürümü mevcut. Windows 10 sürümü kullanın pek sorun olmaz bende olmamıştı bende bir zamanlar R7 240 kullandım.

Sanırım destek kesildiği için olabilir, RX 580 kullanıyorum ve bende Windows 11 sürümü mevcut. Windows 10 sürümü kullanın pek sorun olmaz bende olmamıştı bende bir zamanlar R7 240 kullandım.

Anlamış değilim yani neden bu kartın desteklenmediğini. Radeon R7 çok güçlü bir kart olmamasına rağmen Windows 11'i hayli hayli karşılaması gerekiyor normalde ama destek yok işte. Neyse teşekkür ederim soruma yanıt olduğunuz için sağlıcakla kalın.

Anlamış değilim yani neden bu kartın desteklenmediğini. Radeon R7 çok güçlü bir kart olmamasına rağmen Windows 11'i hayli hayli karşılaması gerekiyor normalde ama destek yok işte. Neyse teşekkür ederim soruma yanıt olduğunuz için sağlıcakla kalın.

Hocam RX580 kullanıyorum 580'e olan destek de kesildi :D teşekkürler hocam sizde sağlıcakla kalın iyi günler

Yeni konular

Geri
Yukarı