Windows 10 Sürüm 17713 Hangi Yenilikleri Getiriyor?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows 10 Sürüm 17713 Hangi Yenilikleri Getiriyor?
Windows 10 Sürüm 17713 (RS5) ile birlikte gelen yeni özellikleri listeledik. Kasım 2018’de kullanıcılara sunulacağı söylenen RS5 güncellemesinin temelini oluşturan bir yeni güncelleme daha geldi. Windows 10 Sürüm 17711 Hangi Yenilikleri Getiriyor? yazımızdan sonra Microsoft, kısa süre içinde yeni bir güncellemeyi Insider Preview kullanıcılarına sundu ve yeni özellikler getirdi. Windows Edge Değişiklikleri Siteye özel otomatik oynatma kontrolü […]

Devamı: Windows 10 Sürüm 17713 Hangi Yenilikleri Getiriyor?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Laptoplardaki GTX 1050 serisi ve yukarisindaki sistemlerdeki sorunlarla ilgili bir gelişme var mi?

Var, özellikle Intel+Nvidia kullanan dizüstü bilgisayarlar için sorunların bir kısmı daha çözüldü.
Abi sizce suan laptop almali miyim? MSI dusunuyorum almisken 5 yil boyunca kullanicagim ama masaustu bilgisayar da GTX 1060 3 GB surumu sigiyor o paraya. Yapmak istediklerim seyler laptop da biraz dert acabilir basima ama okul icin de laptop sart kafam karisik ne yapicagimi bilemiyorum. Sizin degerli gorusleriniz benim icin cok onemli. Bu soruyu burada sormamin sebebi ise beni yaklasik 500 TL zarardan kurtardiniz gecenki onerinizle. Size tekrar tesekkur etmek istiyorum. :)

Okulda da kullanacaksanız eğitim hayatınız boyunca sağlam kasalı bir laptop almanız daha esnek olacaktır. Okul ve ev aynı ildeyse, ailenizle kalacaksanız masaüstü almanız daha iyi fiyat performans sunar ancak taşınacak ya da yurtta kalacaksanız laptop.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı