Windows 10 Sürüm 1809'da Sistemdeki Yazılar Kayboldu

BumbleBee

Kilopat
Merhaba Technopat ailesi. Windows 10 sürüm 1809'u kullanıyorum. Hard diskimde hem Windows 7 hem de Windows 10 yüklü. Birinden diğerini dosya kopyalarken sürekli yönetici izni istiyordu. UAC'nin kapalı olduğunu belirteyim.

Sağ tık menüsüne "sahipliği al" girdisini ekledim ve bu şekilde Windows 10 üzerindeyken Windows 10'un kurulu olduğu disk bölümündeki klasörlerin sahipliğini almayı denedim. Bilgisayardan bir süre ayrılmıştım ve geldiğimde bilgisayarda bir sorun olduğunu fark ettim. Sistemi yeniden başlattım ve yazılar kayboldu. "Ayarlar" menüsü haricinde sistemin hiçbir yerinde yazılar çıkmıyor. İşletim sisteminin hiçbir yerinde yazı fontuna dair bir eser yok. Programlarda da aynı sorun var.

Disk yedeği almadığımdan yedekten geri yükleme gibi bir seçeneğim ne yazık ki yok. Sizce sorunu nasıl çözebilirim?

@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı