Çözüldü Windows 10 sürüm 2004 nasıl?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi forumlar emektar bir laptop sahibiyim. Sürüm 1903 kullanıyorum. Bir güncelleme yapmadan önce iki kere düşünüyorum :) Bu sürüm sahipleri memnunlar mı? Geçmeli miyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladığım kadarıyla dizüstü kullanıyorsunuz bu yüzden bazı ek donanımlar ve sürücüler şimdilik Windows 10 2004'te sorun çıkarabilir.
Windows XP 32 bit için yazılmış parmak izi sürücüsünü en güncel Windows 10 sürümünde kullanıyorum, herhangi bir sorun yok. Eğer kullandığınız sürücüler Windows Update veri tabanından daha güncel sürümlere sahipse zaten yükseltme sonrası sürücüleriniz ellenmiyor. Windows eski sürücü altyapılarına dahi destek verdiği için sorun yaşama ihtimali en az ortamlardan birisine özellikle dizüstü bilgisayarlar ev sahipliği yapıyor.
@Kerem00 Win 10 64 Bit, 12 GB RAM DDR3, i74500U, 500 GB boş disk alanı.
Anladığım kadarıyla dizüstü kullanıyorsunuz bu yüzden bazı ek donanımlar ve sürücüler şimdilik Windows 10 2004'te sorun çıkarabilir. Biraz daha bekleyip sorunlar düzeldikten sonra gönül rahatlığıyla Windows 10 2004'e yükseltme yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı