Windows 10 sürüm 2004 vs 20H2

Yapanların %100'ü almıyor o hatayı mesela ben de almadım ama ben seste sorun yaşadım. Şu anlık sorunlu. Ben 1-2 yıl sonra sorunlar düzeltilirse 2004 geçmeyi düşünüyorum. Daha erken düzeltilirse daha erken de olabilir.
Demek ki ben çok şanslıyım, gözle görülür sorunlarla karşılaşmadım 😄 Umarım böyle devam eder.

Buna kendin karar vermen gerekiyor. Windows 10 sürümleri her bilgisayarda tam stabil çalışmıyor.
Bazılarında sorunsuz çalışan sürümler bazılarında sorun çıkarabiliyor.

Buna kendin karar vermen gerekiyor. Windows 10 sürümleri her bilgisayarda tam stabil çalışmıyor.
Bazılarında sorunsuz çalışan sürümler bazılarında sorun çıkarabiliyor.

Evet çok haklısınız. Aslında aklımı kurcalayan Recep abinin paylaştığı ISO dosyası oldu. Yeni görünüş, Edge tarayıcısının değişmesi gibi çeşitli özellikler bulunmakta. 20H2 sürümünü deneyeceğim.

Evet çok haklısınız. Aslında aklımı kurcalayan Recep abinin paylaştığı ISO dosyası oldu. Yeni görünüş, Edge tarayıcısının değişmesi gibi çeşitli özellikler bulunmakta. 20H2 sürümünü deneyeceğim.

Beklerim dersen, Ekim ayı ortası ya da sonlarına doğru resmi iso yayınlanır.

Bence direkt kurun gitsin. 20H2 sürümü 2004 sürümüne ek güncelleme olarak gelecek. Bu sayede 2004 sürümünün stabilitesi de korunmuş olacak. Hatta 2004 sürümünden kalma birçok hatayı da düzelttiğini söyleyebilirim.
Ben de şu anda 20H2 kullanıyorum mesela. Eğer final sürüm ISO çıkarsa bilgisayara format atıp final sürüm 20H2 kuracağım çünkü sistemde 2004 veya 20H2 kaynaklı olmayan bazı sorunlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı