Windows 10 sürüm 2004 yükseltme

Pixel_x

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Şu an Windows 10 1909 sürümünü kullanıyorum. Windows Update'den sürîm 2004'e yükseltsen bir sıkıntı olur mu? Windows 10 sürüm 2004"te bir hata var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim karşılaştığım tek hata masaüstünden bir şey silince bazen tekrar görünüyor ama masaüstünü yenileyince gidiyor. Başka hata göremedim şahsen.

Bu durum tamamen cihazınızın donanımlarına bağlı. Microsoft marka/model bazında sorun çıkaran cihazların bir kısmını tespit etmiş olmalı ki onlara güncelleme ekranında, "henüz hazır değil" bildirimi gönderiyor sorun çıkmayacağını düşündüklerine de, "İndir ve yükle" seçeneğini sunuyor. Sizde, indir ve yükle seçeneği görünüyorsa şansınızı deneyin. Microsoft'a güven olmuyor yine de :)

Bu durum tamamen cihazınızın donanımlarına bağlı. Microsoft marka/model bazında sorun çıkaran cihazların bir kısmını tespit etmiş olmalı ki onlara güncelleme ekranında, "henüz hazır değil" bildirimi gönderiyor sorun çıkmayacağını düşündüklerine de, "İndir ve yükle" seçeneğini sunuyor. Sizde, indir ve yükle seçeneği görünüyorsa şansınızı deneyin. Microsoft'a güven olmuyor yine de :)
Bende henüz hazır değilde yazmıyor güncelsiniz yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı