Windows 10 sürüm düşürme

272054

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, şu anda yeni Windows sürümü çok fazla RAM yediği için 1703 sürümüne dönmek istiyorum. "windows.old" dosyam yok. Bu yüzden Heidoc.net Windows ISO Downloader uygulamasıyla 1703 sürümünü indirdim. Daha sonra setup.exe dosyasıyla 1703 sürümüne döneceğim. Yaptığım işlemler doğru mudur? Teşekkürler.

Merhaba, şu anda yeni Windows sürümü çok fazla RAM yediği için 1703 sürümüne dönmek istiyorum. "windows.old" dosyam yok. Bu yüzden Heidoc.net Windows ISO Downloader uygulamasıyla 1703 sürümünü indirdim. Daha sonra setup.exe dosyasıyla 1703 sürümüne döneceğim. Yaptığım işlemler doğru mudur? Teşekkürler.

Bazı uygulamalar 1703'de çalışmayabilir.

Sıfırdan 1703 kurulumu ile geçebilirsiniz fakat önermem. Eski sürümlerin desteği bitti artık. İlla kurmak istiyorsanız 21H1 önerebilirim.

Hocam henüz çıkmadı. Ve şimdi Insider'a girmek yerine birkaç gün bekleyip kararlı sürümü kurar.

@M3081 Recey Bey de söyledi, şu an paylaşılan sürüm %99 RTM sürüm sayılır.

Birkaç gün bekleyip %100 olanı kullanırım daha iyi (Ben zaten birkaç gün sonra çıkınca formatla geçeceğim. Zaten PC iyice kötü oldu DISM yapıyorum sorun var düzelmiyor diyor SFC sorun yok diyor. Ara sıra mavi ekran veriyor).

Geri
Yukarı