Windows 10 Sürüm Güncelleştirme Sorunu

ardakcbs

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-14600KF 3.50GHz 14 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci
MSI PRO H610M-E Intel LGA1700 DDR5 5600MHz mATX
MSI GeForce RTX 4070 Ventus 2X 12G OC
Kingston Fury Beast KF560C40BBK2/32 32GB
Kingston KC3000 SKC300
Daha önceden de sürüm güncelleştirmesi yapmama rağmen dünden beri eski sürümü kullanıyorsunuz uyarısı alıyorum. Dün gece yine güncelleştirme yaptım fakat hala eski sürümü kullandığım yazıyor. Bir çözüm ya da tavsiye verebilecek birisi var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden de sürüm güncelleştirmesi yapmama rağmen dünden beri eski sürümü kullanıyorsunuz uyarısı alıyorum. Dün gece yine güncelleştirme yaptım fakat hala eski sürümü kullandığım yazıyor. Bir çözüm ya da tavsiye verebilecek birisi var mı acaba?

Eski sürüm uyarısı GÖRÜNTÜ

Yeniden başlatma uyarısı GÖRÜNTÜ
Windows 10 un Hakkında bölümünün resmi atar mısın kardeşim ve bir de Eski Sürüm Uyarı ile ilgili paylaştığın linkte sorun var. Görüntü açılmıyor düzeltir misin? Son olarak da hangi sürüm windowstan geçiş yaptın?
adada.PNG

123.jpg

Güncelleştirme yaptım fakat hala eski sürüm gözüküyor ve bilgisayarım sürekli mavi ekran hatası veriyor. @prens18

format attım, anca öyle hallettim. ilginize teşekkür ederim @prens18

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı