Windows 10 System Service Exception Hatası Minidump

Buğra Semih

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı Vatan Bilgisayar'dan 02.02.2017'de satın aldım ve Windows 10 kurulumunu Recep Baltaş'ın yaptıgı gibi kurdum. Windows'u güncelledim, driverları yükledim ve 2. gün de (04.02.2017) System Service Exception hatası aldım. Bilgisayarı başlatırken aldım bu hatayı ve bugün de devam etmekte. MiniDump dosyalarını atıyorum. Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.

Hata.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI ürünlerinin hepsini kaldırdım. Hamachi'yi kaldırdım. Logitech'in sürümü en günceldi ve aynı hatayı tekrar verdi. Size zahmet tekrar dosyaya bakar mısınız? Bu arada Wi-Fi kullanıyorum sorun yaratır mı? Sistemim:
  • i5 7500
  • MSI RX480
  • 16 GB 2400 MHz
  • MSI H270M Bazooka

Klavye: Motospeed ck104 Mouse: Logitech g300s
Link: Hata.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI araçlarının hepsini kaldırdıgımdan eminim. Hamachi'de kalıntı dosya vardı onu sildim. Wifi'nin sürücüsünü bulamadım detaylıca araştıracagım. Intel Extreme Tuning'i de kaldırdım. Klavyenin sürücüsü yok kendi beyni var. Mousenin sürümü en son sürüm. Bakalım inşallah sorun çözülür. Wifi'nin de sürücüsünü bulmaya çalışacagım.
Bu arada taramanın resmini de koydum bunlar çıktı. Yardımın için şimdiden teşekkürler.

Eklenti: Not olarak söylemeyi unuttum, bilgisayarı uzun bir süre (5-6 saat vb.) süre kullanmayıp actıgımda bu sorun geliyor normalde kapatıp actıgımda herhangi bir problem yok.

Adsız.png

Bugün hatayla karşılaşmadım lakin... bu seferde memory management hatası aldım. 6 günlük pc de 6 gündür bi sorun bi sıkıntı. şu dosyayada bakarmısınız dadada.rar

Not olarak söylemeyi unuttum, bilgisayarı uzun bir süre (5-6 saat vb.) süre kullanmayıp actıgımda bu sorun geliyor normalde kapatıp actıgımda herhangi bir problem yok.
Güç seçeneklerinden hızlı başlatı kapat ve güç ayarlarından yükseği seçin.

MSI araçları hala duruyor;
C:\Program Files (x86)\MSI\MSI OC Kit

Logitech sürücülerini kaldırın bu dizini silin;
C:\Program Files\Logitech Gaming Software\

Memtest yapıp sonucu paylaşın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı