Çözüldü Windows 10 SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ahmet Kirdim

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Google chrome kullanırken bir anda bu hata meydana geldi bilgisayar açıldı ve açıldığında Google Chrome girmeye çalıştığımda Uygulama, yan yana yapılandırılması doğru olmadığından başlatılamadı. diye bir hata aldım. Biri hatayı ve çözümünü yazabilir mi?

1476884175536.jpg

Windows 10 yüklü bilgisayarıma nox , memu gibi android emülatörü yüklemeye çalışıyorum, mavi ekran hatası alıyorum, bakabilir misiniz? Dmp dosyası linkte.

062117-26171-01.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Her birini denedikten sonra farklı birini kurmaya geçerseniz hatalar almanız doğal zaten. Kurmaya çalıştığınız veya kurduklarınızı ve kalıntılarını kaldırıp diğerini deneyin.
Ekran kartı sürücünüzü ve sanallaştırmayı BIOS'dan açtığınıza emin olup deneyin.

Her birini denedikten sonra farklı birini kurmaya geçerseniz hatalar almanız doğal zaten. Kurmaya çalıştığınız veya kurduklarınızı ve kalıntılarını kaldırıp diğerini deneyin.
Ekran kartı sürücünüzü ve sanallaştırmayı BIOS'dan açtığınıza emin olup deneyin.
BIOS güncel, sanallaştırma açık zaten çift işletim sistemi var, Win 7'de sorunsuz kurulu nox ama Win 10'da kurulmuyor, ekran kartı güncel ama tekrar kurmayı deneyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı