Windows 10 Tablet alınır mı?

Enes Celep

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde henüz bir bilgisayar yok. Bilgisayar alma imkanım da yok. Seneye sınava gireceğim o yüzden kendimi idâre edecek bir şey arıyorum. Sizce Windows 10 Tablet alınır mı? Ama alacağım tablette Intel atom işlemci ve 2 GB RAM var. 8 GB RAM'e az denilen şu devirde 2 GB RAM ile nasıl idâre ederim? Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde henüz bir bilgisayar yok. Bilgisayar alma imkanım da yok. Seneye sınava gireceğim o yüzden kendimi idâre edecek bir şey arıyorum. Sizce Windows 10 Tablet alınır mı? Ama alacağım tablette Intel atom işlemci ve 2 GB RAM var. 8 GB RAM'e az denilen şu devirde 2 GB RAM ile nasıl idâre ederim? Önerilerinize açığım.
Sana şöyle söyleyeyim, onu alırsan gerçekten derslerini hazırlarken zorlanacaksın, kasılmalar, donmalar, kullanım zorlukları falan derken uğraşma derim. Onun yerine bana bütçeni belirtirsen sana uygun ufak boyutta ve düşük sistemli notebook'lar önerebilirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı