Windows 10 Tabletten Android'i Silmek

frhtzkan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Gearbest veya banggood gibi alışveriş sitelerinde gördüğüm çift işletim sistemli tabletlerden bir tane almak istiyorum (Chuwi vi8 plus ilgimi çekti). Tablette android 5.1 ve windows 10 yüklü. Fakat ben android kısmını tamamen kaldırmak istiyorum çünkü 32 GB ROM var ve windows kısmına güncellemelerle çok az yer kalıyor. Sizce android kısmını silmenin bir yolu var mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Onda v919 var. Windows disk yöneticisinden windows harici disk bölümlerini silip biçimlendirdim. Daha sonra USB bellekten windows kuruluma girip komple formatladım 32 gb lık bölüm oluştu. Ben de büyük güncellemeleri kuramadığım için böyle bir şey denedim ve hiç sıkıntı yaşamadım. Eğer windowsu formatlayacaksanız driverların bulunabilir olduğuna emin olun.

Evet, elbette birkaç farklı yolu var. İlk olarak temiz bir official Windows 10 ISO dosyası edinin. Daha sonra bunları yapmadan önce Double Driver gibi bir program ile driver dosyalarınızın yedeğini alın. Kurulum ekranında diskleri silin ve yeni bir disk oluşturun, onun üzerine kurabilirsiniz. Sonuç olarak temiz Windows 10 kurulu bir cihazınız olacak. Var olan işletim sistemini kullanmanızı tavsiye etmem. Gelen işletim sistemleri hiç stabil olmuyor nedense.

Tek işletim sistemli olan modeli tercih ettim. Cube iwork8 ultimate modeli. Sipariş verdim bekliyorum arkadaşlar sizinle paylaşırım.

Tek işletim sistemli olan modeli tercih ettim. Cube iwork8 ultimate modeli. Sipariş verdim bekliyorum arkadaşlar sizinle paylaşırım.
Tablet elinize gelince görselleri, performans düzeyini ve kullanıcı yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Bende düşünüyorum ama cesaret edemedim.

Aynı tablet bende de bulunuyor. Yaşadığınız bir sorun olursa yeni bir konuda beni etiketleyebilirsiniz.
Her şey için teşekkür ederim. Acaba siz format attıysanız eğer format sonrasında dokunmatik ekran sorunu yaşadınız mı ? Birde tek işletim sistemli model için driver dosyalarını nereden temin edebilirim sitesinde bulunmuyor çünkü. Cevabınızı bekliyor olacağım.

Tablet elinize gelince görselleri, performans düzeyini ve kullanıcı yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Bende düşünüyorum ama cesaret edemedim.
Elbette. Gelirse eğer sorularınızı cevaplayabilirim. Ürün ile ilgili görselleride paylaşırım konuda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı